"Socialweb-Socialwork" was a project of the Digital Opportunities Foundation in 2012 - 2014.
This page is no longer maintained. Okay

Logo: Socialweb Socialwork

Apie projektą Saugus Socialinis Žiniatinklis

Projektas "Saugus socialinis žiniatinklis" tai žinių pagilinimo projektas finansuojamas Europos komisijos Saugesnio Interneto programos. Projektas buvo įgyvendinamas Čekijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Vokietijoje. Projektą koordinavo Stiftung Digitale Chancen, Vokietija. Projekto įgyvendinimo trukmė: 2012 m. gegužės mėn. - 2014 m. birželio mėn.

Pagrindinis projekto tikslas buvo: didinti vaikų saugumą internete, teikiant socialinę pagalbą ir darant teigiamą įtaką vaikams bei jaunimui iš socialiai pažeidžiamų grupių. Apskritai visuomeninis darbas vaikams ir jaunimui suteikia socialinio švietimo pagalbą. Pirmiausia tai kompensuoja jų socialinę atskirtį, antra vertus padeda išspręsti jų individualias problemas. Jaunimas labai dažnai savo laisvalaikį leidžia dienos ar bendruomenės centruose, jaunimo klubuose, vaikų ir jaunimo užimtumo centruose, tai pat ir viešosiose bibliotekose, sporto klubuose bei kitose institucijose, kur ieško paramos ir patarimų. Šiose vietose jie kartu su bendraamžiais labai dažnai naudojasi internetu. Šiose įstaigose dirbantys žmonės yra gerai susipažinę su jaunimo kasdienybe ir jų poreikiais. Visgi, jų kasdieninis darbas yra tik dalinai susijęs su kompiuteriu ar internetu, o kartais visai nesusijęs, todėl jiems gali trūkti žinių atpažįstant internetines grėsmes bei pavojingą elgesį.

Projekto strategija:

  1. paremta darbuotojų, susiduriančių savo darbe su vaikais ir jaunimu iš socialiai pažeidžiamų grupių žiniomis ir projekto tikslinės grupės pažinimu, ir
  2. nukreipta į jų žinių poreikį skaitmeninės informacijos srityje ir jos panaudojimą darbe.

Projekto metu:

Projekto "Saugus socialinis žiniatinklis" rezultatai:

Jei Jus domina papildoma informacija prašome užpildyti mūsų kontaktų formą.

Informacija apie projekta lietuviu kalba: